VENTILÁTOR SERVO-U

SERVO-U™ dodáva široké možnosti protektívnej ventilácie. Všetky sú prístupné, štandardne a ľahko
implementovateľné. To znamená viac pacientov može benefitovať z výhodnej protektívnej ventilécie a to počas celej fázy ventilácie – riadenej, podpornej, neinvazívnej a spontánnej. Welcome to the new power of you.

  • Tools to support protective ventilation strategies, such as ARDSNet and NAVA®
  • Context-based guidance, therapeutic workfl ows and intuitive user interaction for all functions
  • Upgradeable platform that grows with your needs

Inovácia inšpirovaná Vami

Vývoj ventilátorov SERVO bol vždy založený na spolupráci s užívateľmi z intenzívnych jednotiek po celom svete. SERVO-U zobrala túto tradíciu ešte ďalej – nikdy predtým sa nevyjadrovalo toľko užívateľov ku každému stupňu vývoja.

Kvalita a kvantita spätnej väzby pri každom stupni malo jasný vplyv na vývoj užívateľsky prijateľných výhod SERVO-U, inšpirované návrhom, ktorý sprístupňuje širokej škále užívateľov využitie protektívnej ventilácie.

VIACNÁSOBNÁ PROTEKTIVNA VENTILÁCIA – MOŽNOSTI

Význam protektívneho dychového objemu je dobre zdokumentovaná.1,2,3 Automatický prepočet dychového objemu na kilogram ideálnej váhy VT/PBW je dynamickým návodom pri zmene nastavenia
dychového objemu pre dodržanie stratégie ARDSNet protokolu. Táto základná vlastnosť/veličina je kontinuálne meraná a ukladaná, uľahčujúca nastavenie ventilačných parametrov v každom ventilačnom režime.

“ Toto ponúka oveľa viac protektívnej ventilácie ako ostatné ventilátory, ktoré používame „
Intensive Care Physician

NAVA je jediný ventilačný režim kde zmeny sú priamo prepojené biologickej spätnej väzbe, synchronizované mozgom pacienta. Je to úsilie proporcionálne, čím redukuje regionálne pľúcne distenciu a inflamančnú aktivitu.

NAVA terapeutický priebeh napomáha klinikom počas celej NAVA terapie. Čo napomáha výberu Edi katétra, kalkulácie dĺžky zavedenia, umiestnenia katétra a prehľadu o NAVA, dynamickým obrazom a
textovým infromáciám pre správne nastavenie režimu NAVA.

Edi respiračné vitálne prejavy napomáhajú klinikom vysledovať spontánne dychové úsilie a podporujú
menežment potreby sedácie vo všetkých ventilačných režimoch ako aj počas StandBy. Táto presná a priamo na obrazovke dostupná informácia umožňuje vykonať zodpovedajúce a časovo presné zmeny dychových podmienok.

Inšpirovaná Dôvera

SERVO-U uľahčuje ventiláciu robí ju viac prístupnou. Vysoko intuitívna dotyková obrazovka poskytuje dynamické obrazy a vizuálnu spätnú väzbu, napríklad nastavenie trigeru a ukončenia inspirácie, ktoré zvyšuje dôveru užívateľa v jeho schopnosť nastavenia terapie individuálnym potrebám pacienta.

SAFETY SCALE™ nástroj nastavenia ventilačných parametrov napomáha nastaveniu rýchlo, intuitívne a bezpečne. So SERVO-U, máte ľahký prístup k podporným nástrojom ako sú základné zobrazenia, odporúčania a pokyny so skratkami ako ich vykonať priamejšie, čo Vám ušetrí čas.

“Dotykový panel je ľahko zrozumiteľný a použiteľný – je vynikajúci”
Pediatric Intensive Care Physician

Správa Alarmu, čo dáva zmysel SERVO-U poskytuje intuitívny prehľad a nastavenia alarmových limitov, čo zahŕňa Automatické nastavenie v riadených režimoch, čo napomáha minimalizovaniu stresu od zbytočných alarmov. Keď sa aktivuje alarm, vysvieti sa hodnota na displeji a svetelný alarm, čím sa uľahčí
jeho rozoznanie z väčšej vzdialenosti a v celom rozsahu 360°. Vysvietená hodnota priamo sprístupňuje alarmové limity pre zmenu alarmu. Priamo prístupné odporúčania na obrazovke Vám napomôžu k spravovaniu každého spusteného alarmu.

SERVO-U Vám ponechá prístup k respiračnej histórii na 72 hodín s plnou voľnosťou práce s trendami pre vyhodnotenie stavu pacienta. To znamená, že môžete analyzovať zmeny medzi spontánnou a riadenou
ventiláciou, pokrokom v odpájaní a ďalších klinických zlepšeniach počas priebehu terapie. Jedinečná knižnica Vám umoží uložiť si detailne aktuálne udalosti tak, ako nastávajú s 15 sekundovým rozsahom pred a po udalosti., podobne aj priame uloženie obrazovky. Obsah knižnica si následne viete pozrieť priamo pri lôžku pacienta alebo na vlastnom PC za pomoci prepojenia resp. uloženia na pamäťové médium, čím sa umožní lekárom prehliadať udalosti, navrhnúť ideálnu terapiu pacienta, edukáciu ostatných lekárov ako aj prispieva k výskumu.

“Môžete sa spoľahnúť na to, že dostanete z prístroja to, čo nastavíte.”
Intensive Care Nurse

NASTAVTE HO PODĽA SEBA

Zobrazenia a konfigurovateľnosť So SERVO-U, si viete vybrať nastavenia, ktoré Vám najviac vyhovujú: zobrazenia so základnými krivkami a hodnotami, rozšírené zobrazenia s obsiahlym nastavením
meraných hodnôt, kriviek a slučiek ako aj vzdialené a rodinné zobrazenie. Vzdialené zobrazenie je vhodné pre sledovanie z vonkajšieho priestoru (velín) a rodinné zobrazenie napomáha odvedeniu pozornosti
návštevy pacienta od ventilátora. Zobrazenie môže byť ďalej špecifikované a všetky obrazovky sú prístupné vo viac ako 20 jazykoch, pre lepšie sprístupnenie informácii.

“It is really easy to fi nd the settings of what you want to do and it is clearly displayed – that is an advantage.”
Intensive Care Physician

Tak flexibilné ako to potrebujete Ergonomický dizajn znamená, že systém môže byť umiestnený na ľavú alebo pravú stranu lôžka pacienta, poskytujúci 360° prístup k pacientovi. Podobne môže byť umiestnený na stropný statív, mobilný podvozok alebo poličku. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je možné SERVO-U použiť aj na transport medzi oddeleniami, ponúka držiak tlakových fliaš a lišty na príslušenstvo.

„The unit is lightweight and mobile.”
Respiratory Therapist

ZABEZPEČTE SVOJE INVESTÍCIE

Pevné základy pre budúcnosť SERVO-U je navrhnuté pre budúce rozšírenie. Keďže je to modulárny systém,
môžete si ho nastaviť tak, ako Vám to najviac vyhovuje, pre potreby Vašich pacientov. Ak sa tie potreby zmenia, resp. ak sa nové možnosti stanú dostupnými, budete môcť veľmi ľahko a efektívne doplniť Váš systém.

Vymeniteľné moduly

Vymeniteľné hardvérové moduly a komponenty znamenajú, že rovnaké vlastnosti môžete využiť v rôzny čas na rôznych SERVO ventilátoroch, čím znížite celkovú cenu investície.

Moderná výuka a tréning pre personál

SERVO-U bol vyvinutý v spolupráci so stovkami personálu intenzívnej starostlivosti pre zabezpečenie prijateľného ovládania. Intuitívna obrazovka a pomocná ponuka, odporúčania a pokyny umožňujú rýchlo si zvyknúť a adaptovať si prístroj personálom intenzívnych oddelení, respiračnými špecialistami, sestrami ako aj technickým personálom nemocnice. Tréning môže byť ľahko vykonaný pri lôžku ako aj pomocou VGA kábla na veľkej prezentačnej obrazovke. Hodnoty a parametre sú ľahko prenosné cez USB pre možnosti externej edukácie.

Maquet MCare® Služby

MCare služby dávajú pridanú hodnotu už od prvého dňa a uisťujú, že Váš systém bude pracovať v maximálnom výkone počas celej životnosti tak, aby Váš personál mohol využiť všetky jeho výhody v čo najlepšom možnom spôsobe.

Rozšírené informácie a podpora cez MCare vzdialený servis and MCare portál Vám veľmi jednoducho pomáha sledovať a sprístupňovať informácie k Vášmu strojovému parku.

Budete mať nepretržitý prístup k originálnemu príslušenstvu a dielom MAQUET, navrhnutým tak, aby bol výkon SERVO-U vždy maximálny.

MAQUET – ZLATÝ ŠTANDARD

Udavájuci smer: MAQUET je prémiový medzinárodný poskytovateľ medicínskej technológie. Upriamený na intenzívnu starostlivosť a operačnú starostlivosť, sme angažovaný vo vývoji, ktorý napomáha zlepšovaniu starostlivosti o pacienta. MAQUET má dlhoročné skúsenosti v poskytovaní špičkových ventilačných systémov. Od uvedenia prvého SERVO ventilátora v r.1971, sme uviedli na trh viac ako 100 000 jednotiek a SERVO sa stalo svetovo číslom 1 vo ventilácii.

SERVO-U je ďalším krokom v protektívnej ventilačnej starostlivosti. Jeho nová platforma je otvorená pre ďalšie rozšírenie podľa Vašich potrieb, kombinujúca to najlepšie z dedičstva rady SERVO s významným prínosom v priateľskom prístupe k užívateľom. SERVO-U je navrhnutý tak, aby uistil personál, že môže mať prístup ku všetkým jeho efektívnym nástrojom a ich implementácii pre široké spektrum pacientov a to tak jednoducho ako sa len dá. Je to najnovší príklad toho akým je MAQUET lídrom v protektívnej ventilácii.